Kadeřnictví v Brně-Židenicích

Kadeřnictví Kompletní kadeřnické služby

Kvalitně a empaticky

Při stříhání, barvení nebo zesvětlování vás budeme hýčkat citlivým přístupem a kvalitní kosmetikou s produkty Olaplex, Davines, nebo Insight.

Zdraví vlasů je pro nás důležitou součástí všech kreativních zásahů, které v oblasti dámského kadeřnictví nabízíme. Vašim vlasům dopřejeme tu nejlepší péči.

Naše kadeřnictví najdete kousek od centra v Brně Židenicích. Dostanete se k nám jednoduše MHD (9, 44, 84) nebo autem. Před domem je dostatek místa pro parkování. Těšíme se na vaši návštěvu.

Top kadeřnictví v Brně

Naše práce nás baví

Pravidelně se školíme a rozvíjíme si tak své profesní techniky. Některé z nás získala různá ocenění na kadeřnických soutěžích, ale tím nejvýznamnějším oceněním pro nás, je vaše spokojenost.

Nejlepší kadeřnictví v Brně

Barvení vlasů

Tradiční barvení vlasů pomocí oxidačních barev, například oblíbenou balayage, vám nabídneme se značkou Revlon Professional, ale dokážeme to i čistě přírodním způsobem pomocí rostlin, jejichž odstíny si sami tvoříme.

Značky, kterými vás budeme hýčkat

Naše odstíny rostlinných barev Otakar Organic nabízí pestrou škálu tónů, které vyvíjíme přímo v našem kadeřnickém salonu. Orientační ceny všech vlasových kúr, ale i střihů a barvení naleznete v ceníku kadeřnictví.